Hakkımızda

Hazımlı Hukuk Bürosu Hakkında Bilgiler..

Çorum Avukat Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ofisimiz Av. Hamza Hazımlı tarafından kurulmuş olup; uzman ve deneyimli kadrosu ile gerek Çorum gerekse Çorum dışında   hizmet vermektedir. Hukuk büromuz Çorum merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile de varlığına devam etmektedir.

Vekil ile müvekkil arasındaki ilişkide her türlü bilginin mahremiyeti; devamında ise özenli olarak saklanması gerekliliğine inanan büromuz, güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Birinci planda ortaya çıkan ya da ortaya çıkması muhtemel her türlü hukuksal problemlerinize çabuk; etkin ve güvenli çözüm yolunu tespit edip, hukuk ilkelerine de bağlı kalarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Ofisimizin internet sitesi bilgilendirme amaçlı olup; içeriğinde iletişim bilgilerimiz ve çeşitli konularda yargıtay kararları  ile sorularınıza cevaplar yer almaktadır. Reklam amaçlı olarak yayın yapmayan sitede iletişim formu randevu amaçlı olarak kullanılmalıdır.

HAZIMLI Hukuk Bürosu’nun hizmet politikaları, kadrosu ve çalışma alanları hakkında bilgi almak için internet sitesinin ilgili bölümlerini inceleyebilir; ve  iletişime geçebilirsiniz…

Hukuk Büromuz ağırlıklı olarak;  Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku,  Kat Mülkiyeti Hukuku,Ceza Hukuku İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku; Tüketici Hukuku,  Aile Hukuku (Boşanma (Anlaşmalı Boşanma, Çekişmeli Boşanma), Nafaka, Velayet), Miras Hukuku, Tanıma Tenfiz Davalarında müvekkillere hizmet verilmektedir.

Vizyonumuz

Mevcut gerçekler, umutlar, hayaller, tehlike ve fırsatların bir araya gelmesiyle oluşan ve zihni bakışımızı ortaya koyan vizyonumuz, Dünya’nın önde gelen hukuk firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Sürekli geliştirilen ve farklılaştırılan üstün kaliteli hukuk hizmetlerimiz vasıtasıyla;  müvekkillerimizin hukuki sorun yaşamasının önlenmesi ve yaşanan hukuki sorunların; etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması istikametinde çalışmaktır.